Wersje językowe
O nas

Równowaga / Natura / Spokój

Khulla to przyjazne dla środowiska i zdrowia akcesoria do jogi, które dostosowują się do indywidualnych potrzeb ciała. 

Relaks i odpoczynek są kluczowe dla naszego zdrowia. Wałki do jogi, poduszki do medytacji czy poduszki do relaksu na oczy pomogą odzyskać równowagę i spokój, dając ulgę ciału i umysłowi.

Pełne energii kolorowe wzory inspirowane podróżami, zapachami i emocjami wprawiają w dobry nastrój jednocześnie zachęcając do korzystania z akcesoriów na co dzień.

Jesteśmy marką, która minimalizuje wpływ produkcji na  środowisko. Używamy organicznych, certyfikowanych tkanin, bio wkładów, oraz eko opakowań, a wszystko to od lokalnych dostawców. Nasze produkty są ręcznie robione i powstają dopiero po złożeniu zamówienia, tak żeby nie produkować więcej niż potrzeba. Takie produkty zostaną z Wami na dłużej i przyczynią się do budowania lepszego świata dla nas wszystkich. 

Założycielką marki jest Marta Biernaczyk, z zamiłowania instruktorka jogi pasjonująca się psychicznymi, emocjonalnymi i fizycznymi korzyściami jogi. To, co początkowo było tworzeniem indywidualnych zamówień dla przyjaciół, okazało się być produktem zaspokajającym indywidualne potrzeby ludzi. W rozwoju Khulli pomaga również mama Marty, Asia, która zaszczepiła w córce swoje zamiłowanie do szycia. Współpraca między matką, a córką powstała, aby tworzyć pięknie wykonane rekwizyty do jogi, które pomagają zwolnić, odpocząć i powrócić do równowagi. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl